O firmie

Atacama GIFT – gadżety reklamowe


Od 12 lat ATACAMA Gift zajmuje się wsparciem w promowaniu firm, budowaniu rozpoznawalności marek poprzez gadzety reklamowe.

ATACAMA Gift oferuje szeroką gamę artykułów reklamowych. Proponujemy szeroki wybór produktów reklamowych w konkurencyjnych cenach, szybką realizację z gwarancją jakości.

Chcesz połączyć przekaz reklamowy z praktyczną funkcją i użytecznością? Pragniesz zapewnić swoim klientom czy pracownikom niezwykłe, spersonalizowane gadżety do codziennego użytku, do pracy, do biura, do domu?

Sprawimy, że Twoja marka, nazwa czy logo utrwaliło się w świadomości klientów.

Na miejscu wykonamy nadruki najwyższej jakości DTG przy użycie drukarki KORNIT  na wybranych przez Ciebie koszulkach reklamowych, softshellach, czy torbach reklamowych. Wykonamy termotransfer folią flex, flock, sublimacyjną czy fotoluminescencyjną. Wytłoczymy Twoje logo na wybranych notesach reklamowcy, kalendarzach czy teczkach konferencyjnych. Przy użyciu odpowiedniej kalki oznakujemy kubki ceramiczne, kubki termiczne, i  inne produkty zapewniając trwałość nadruku i odwzorowanie kolorów.

Sprawdź aktualne promocje!

Dla Twojej wygody wszystko dostępne w jednym miejscu!

Gadżety reklamowe - sprawdzony sposób na marketing.

Promowanie swojej marki na tle konkurencji jest w dzisiejszych czasach ogromnym wyzwaniem.
Reklama w internecie, telewizji, radiu czy gazecie jest efektywna, ale równą skuteczność zapewnia użycie gadżetów reklamowychProdukty reklamowe to podstawa marketingu każdej firmy i obowiązkowy element budowania pozytywnego wizerunku marki  na rynku. To zarazem rozwiązanie ponadczasowe i uniwersalne, stosowane z powodzeniem od lat. Odpowiedni dobór gadżetów reklamowych sprawia, że firma zyskuje przewagę nad konkurencją i rozwija swój ekonomiczny potencjał.

Promowanie marki za pomocą gadżetów reklamowych sprawia, że budujemy za ich pomocą więź z klientami. Warto dbać o to, by materiały promocyjne przyciągały uwagę odbiorców, zapadały w pamięć. Tym samym tworzymy pozytywny wizerunek firmy, nie tylko wśród obecnych klientów, ale również potencjalnych kontrahentów. Stosowanie produktów reklamowych sprawia, że marka staje się rozpoznawalna na rynku, pomaga również utrwalić istnienie marki w świadomości odbiorców reklamy. Klient, który używa gadżetów naszej firmy – na przykład tekstyliów reklamowych, sam staje się reklamą naszej marki i zarazem naturalnie poszerza grono jej odbiorców.

Materiały promocyjne – pokaż markę w dobrym świetle

Gadżety reklamowe promują markę nie tylko w codziennych kontaktach z klientami, ale są również świetnym dodatkiem do różnego rodzaju imprez branżowych i handlowo-marketingowych. Stanowią doskonałą reklamę w trakcie targów, konferencji, szkoleń i innego rodzaju eventów. Są nie tylko skuteczne, ale również stosunkowo tanie, w porównaniu do reklamy w internecie lub gazecie.

Gadżety reklamowe – wybierz te, które pasują do wizerunku Twojej firmy

Wybierając rodzaj gadżetów, warto dopasować je indywidualnie, aby były spójne z wizerunkiem przedsiębiorstwa. Chcąc podkreślić profesjonalizm firmy, warto postawić na produkty trwałe i doskonałej jakości, co tylko wzmocni pozytywny odbiór marki. Skuteczny gadżet reklamowy powinien być również praktyczny, przynoszący konkretne korzyści z jego użytkowania. Najbardziej popularne są przedmioty codziennego użytku, takie jak kubkidługopisy czy inne artykuły biurowe. Coraz większą popularność zdobywają gadżety w formie pendrive’ów, kubków termicznych czy akcesoriów sportowychTekstylia reklamowe takie, jak odzież reklamowa, torby, parasolkietui są również ciekawą formą promowania marki.

Gadżety reklamowe powinny być wykonane w estetyczny i atrakcyjny sposób, coraz częściej stosuje się takie techniki zdobienia jak grawer, haft czy sitodruk. Finalnie, produkt promocyjny powinien być podarunkiem, który sprawia przyjemność i wywołuje uśmiech na twarzy odbiorcy, tym samym wzmacniając pozytywny wizerunek firmy.